Nk.pl

Nk.pl dla Windows Phone

Nk.pl w Twoim telefonie

Nk.pl to oficjalny klient portalu Nasza Klasa (od jakiegoś czasu funkcjonującego pod nazwą NK.pl) na telefony z systemem Windows Phone. Aplikacja jest bardzo dobrze wykonana pod względem wizualnym, ale posiada tylko część funkcjonalności portalu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładne wykonanie
  • Szybkość działania

Wady

  • Brak ważnych funkcji - zakładania konta czy dodawania nowych znajomych
  • Aplikacja nie dostępna poza krajem

Niezły
6

Nk.pl to oficjalny klient portalu Nasza Klasa (od jakiegoś czasu funkcjonującego pod nazwą NK.pl) na telefony z systemem Windows Phone. Aplikacja jest bardzo dobrze wykonana pod względem wizualnym, ale posiada tylko część funkcjonalności portalu NK.pl. Dla fanów i aktywnych uczestników tej społeczności jest to jednak jedyne wyjście.

Nk.pl na Windows Phone umożliwia wysłanie oraz sprawdzanie poczty z portalu, przeglądanie powiadomień oraz wpisów. Można też przeglądać galerie i zarządzać nimi. Możliwe jest także aktualizowanie swojego statusu.

Niestety, w aplikacji Nk.pl na Windows Phone nie można założyć nowego profilu, ani dodawać nowych znajomych. Nie można też edytować swoich danych, a wszystko to przecież podstawowe opcje portalu.

Nk.pl na Windows Phone to aplikacja niezbyt udana. Oferuje jedynie część funkcji jakie możemy znaleźć na stronie internetowej. W dodatku, jest niedostępna dla użytkowników spoza Polski. Wszystko więc wskazuje na to, że użytkownicy Windows Phone będą musieli jeszcze poczekać na dobrą aplikację Nk.pl.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na windows-phone-7

Nk.pl

Download

Nk.pl Nasza-Klasa.pl

Opinie użytkowników o Nk.pl

Sponsorowany×